| BRAND | Rolex |
|---|---|
| COLLECTION | Datejust |
| MODEL | 126333 |
| GENDER | Unisex |
| MOVEMENT | Calibre 3235 Swiss movement |
| CASE SIZE | 41 mm |
| COLOR | Black |
| DIAL TYPE | Analog |
| waterproof | 50m |
| Bracelet | 904L Stainless Steel |
| Box | Include Box & Papers |
DateJust, Rolex, Uncategorized
Rolex Datejust 126333 Champagne Index Jubilee 41mm Two-Tone
Price range: $289.00 through $850.00
Rolex Datejust 126333 Champagne Index Jubilee 41mm Two-Tone – Swiss Made 5A
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|








Reviews
There are no reviews yet.