| BRAND | Rolex |
|---|---|
| COLLECTION | Daytona |
| MODEL | 116500LN |
| MOVEMENT | CAL. 4130 SwissChronograph Movement |
| Thickness | 12,4mm like original |
| CASE SIZE | 40 MM |
| CASE MATERIAL | 904L Stainless Steel |
| BRACELET MATERIAL | 904L Stainless Steel (OysterLock) |
| DIAL TYPE COLOR | Black |
| GENDER | Men’s |
| QUALITY | Swiss made |
| Waterproof | Â 50m |
| GLASS | Sapphire Crystal |
Cosmograph Daytona, Rolex, Uncategorized
Rolex Cosmograph Daytona Black Dial Oyster
Price range: $289.00 through $1,150.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|







Reviews
There are no reviews yet.