| BRAND | Omega |
|---|---|
| SERIES | PLANET OCEAN |
| MOVEMENT | Automatic Swiss movement |
| CASE SIZE | 43 mm |
| CASE MATERIAL | Steel on rubber strap |
| DIAL COLOR | Black |
| GENDER | Men’s |
| QUALITY | Swiss Made |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| WATER RESISTANCE | 600m |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|






Reviews
There are no reviews yet.