| BRAND | Rolex |
|---|---|
| COLLECTION | Date-just |
| MODEL | 126334 |
| MOVEMENT | Automatic ETA 3235 |
| CASE SIZE | 41 MM |
| FUNCTIONS | date, hour, minute, second. |
| BRACELET MATERIAL | 904L Stainless Steel oyster |
| DIAL TYPE Color | Blue |
| WaterProof | 50m |
| QUALITY | Swiss Made 6A super clone 1:1 |
| GLASS | Sapphire Crystal |
DateJust, Rolex, Uncategorized
Rolex Datejust 41mm Bright blue Oyster band 126334 Automatic
Price range: $289.00 through $950.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.