| BRAND | Rolex |
|---|---|
| COLLECTION | DateJust |
| MODEL | 126333 |
| GENDER | Unisex |
| MOVEMENT | Automatic Swiss 3235 Clean Factory |
| CASE SIZE | 41 mm |
| COLOR | Gold Palm |
| DIAL TYPE | Analog |
| waterproof | 50m |
| Bracelet | 904L Stainless Steel |
| Box | Include Box & Papers |
DateJust, Rolex, Uncategorized
Rolex Datejust 126333 41mm Golden Jubliee
Price range: $289.00 through $850.00
Datejust 126333 41mm Golden Jubliee super clone 1:1 clean factory
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|







Reviews
There are no reviews yet.