| BRAND | Patek Philippe |
|---|---|
| COLLECTION | NAUTILUS |
| MODEL | 5980R-001 |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 40 mm |
| CASE MATERIAL | 18kt Rose |
| GENDER | Unisex |
| QUALITY | Swiss Made |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 50 meters |
| FUNCTION | Date, Hour, ( No Chronograph ) |
Price range: $285.00 through $1,150.00
| BRAND | Patek Philippe |
|---|---|
| COLLECTION | NAUTILUS |
| MODEL | 5980R-001 |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 40 mm |
| CASE MATERIAL | 18kt Rose |
| GENDER | Unisex |
| QUALITY | Swiss Made |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 50 meters |
| FUNCTION | Date, Hour, ( No Chronograph ) |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|
Reviews
There are no reviews yet.