| BRAND | Patek Philippe |
|---|---|
| COLLECTION | NAUTILUS |
| MODEL | 5712-1A-010 |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 40 mm |
| CASE MATERIAL | 904L Stainless Steel |
| GENDER | Unisex |
| QUALITY | Miyota Japan |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 50bar |
| COLOR | Blue |
| Functions | Not Working, only Hours, Minutes are work |
Nautilus, Patek Philippe
Patek Philippe NAUTILUS Automatic Blue Dial 40mm 5712/1A
Price range: $285.00 through $1,150.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|







Reviews
There are no reviews yet.