| BRAND | CARTIER |
|---|---|
| COLLECTION | Tank |
| MODEL | W5200014 |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 27 mm x 37 mm or 22 mm x 30 mm |
| CASE MATERIAL | 904L stainless steel |
| BEZEL | Fixed |
| TYPE | Analog |
| GENDER | Women |
| QUALITY | Swiss Made 6A |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 5ATM |
| FUNCTIONS | Hour, Minute |
Cartier, Panthere
Panthere de Cartier Medium Silver Dial 18kt Yellow Gold
Price range: $245.00 through $850.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.