| BRAND | OMEGA |
|---|---|
| COLLECTION | Seamaster Diver 300M |
| MODEL | 210.90.42.20.01.001 |
| GENDER | Unisex |
| MOVEMENT | 3A quality Japanese movement 5A quality CAL. 8806 RL Factory 6A super clone 1:1 CAL. 8806 by Clean Factory Click here to see the Quality Difference Schema |
| CASE SIZE | 42 mm |
| COLOR | Identical to 007’s watch in No Time To Die this 42mm Seamaster, in strong yet lightweight Grade 2 Titanium, sports a brown tropical aluminium bezel ring and dial. |
| DIAL TYPE | Analog |
| waterproof | 30 bar (300 metres / 1000 feet) |
| Bracelet | It is presented on a Grade 2 Titanium mesh bracelet with innovative adjustable buckle. |
| Box | Include Box & Papers |
Omega, Seamaster Diver
OMEGA Seamaster Diver 300M “007’s Edition” Titanium and Brown dial Titanium Foldover clasp bracelete Ref. 210.90.42.20.01.001
Price range: $289.00 through $850.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.