| BRAND | CARTIER |
|---|---|
| COLLECTION | Ballon |
| MODEL | W69200799 |
| MOVEMENT | Quartz |
| CASE SIZE | 33 mm |
| CASE MATERIAL | Silver |
| BEZEL | Fixed |
| TYPE | Analog |
| GENDER | Ladies |
| QUALITY | Japanese Mechanism |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 30 meters |
| CALENDAR | No |
| BRAND | CARTIER |
|---|---|
| COLLECTION | Ballon |
| MODEL | W69200799 |
| MOVEMENT | Quartz |
| CASE SIZE | 33 mm |
| CASE MATERIAL | Silver |
| BEZEL | Fixed |
| TYPE | Analog |
| GENDER | Ladies |
| QUALITY | Japanese Mechanism |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 30 meters |
| CALENDAR | No |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|
Reviews
There are no reviews yet.