| Brand | Audemars Piguet |
| Model | 26331STOO1220ST01 |
| Color | Blue |
| Series | Royal Oak |
| Gender | Men’s |
| Movement | Automatic movement 2385 |
| Case Size | 41 mm |
| Band Material | 904L Stainless steel |
| Functions | Date, Chronograph, Hour, Minute, Second |
| Waterproof | 50 meters |
| Crystal | Scratch Resistant Sapphire |
| Quality | Swiss made 6A |
Audemars Piguet, Royal Oak
Audemars Piguet Royal Oak Blue Dial Chronograph
Price range: $285.00 through $850.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|







Reviews
There are no reviews yet.