| BRAND | Patek Philippe |
|---|---|
| COLLECTION | Aquanaut |
| MODEL | 5167A |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 40 mm |
| CASE MATERIAL | Strap |
| GENDER | Unisex |
| QUALITY | 2813 Movement |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 50 meters |
| COLOR | BLACK |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|
| BRAND | Patek Philippe |
|---|---|
| COLLECTION | Aquanaut |
| MODEL | 5167A |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 40 mm |
| CASE MATERIAL | Strap |
| GENDER | Unisex |
| QUALITY | 2813 Movement |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 50 meters |
| COLOR | BLACK |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|
Reviews
There are no reviews yet.