| BRAND | CARTIER |
|---|---|
| COLLECTION | Santos |
| MODEL | WSSA0082 |
| MOVEMENT | Swiss ronda quartz movement |
| CASE SIZE | 27 mm x 34.5 mm |
| CASE MATERIAL | Silver |
| CLASP | Deployant clasp |
| TYPE | Analog |
| GENDER | Unisex |
| QUALITY | Swiss Clone / 3A |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 5ATM |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|







Reviews
There are no reviews yet.