| BRAND | Omega |
|---|---|
| SERIES | Speedmaster |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 42 mm |
| CASE MATERIAL | 904L stainless steel |
| DIAL COLOR | Black |
| GENDER | Men’s |
| QUALITY | Japanese Mechanism |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| WATER RESISTANCE | 50M |
Price range: $245.00 through $850.00
| BRAND | Omega |
|---|---|
| SERIES | Speedmaster |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 42 mm |
| CASE MATERIAL | 904L stainless steel |
| DIAL COLOR | Black |
| GENDER | Men’s |
| QUALITY | Japanese Mechanism |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| WATER RESISTANCE | 50M |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|
Reviews
There are no reviews yet.