| BRAND | Omega |
|---|---|
| SERIES | Aqua Terra |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 41 mm |
| CASE MATERIAL | Steel on leather strap |
| DIAL COLOR | Blue |
| GENDER | Unisex |
| QUALITY | Japanese Mechanism |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| WATER RESISTANCE | 15bar |
| FUNCTIONS | Date |
Aqua Terra, Omega
Omega AQUA TERRA CO‑AXIAL MASTER CHRONOMETER 41 MM
Price range: $245.00 through $850.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|






Reviews
There are no reviews yet.