| BRAND | Rolex |
|---|---|
| COLLECTION | DAY-DATE |
| MODEL | 128236 |
| GENDER | Unisex |
| MOVEMENT | Automatic Swiss Movement CAL.3255 |
| CASE SIZE | 36mm |
| COLOR | Ice Blue |
| DIAL TYPE | Analog |
| waterproof | 50m |
| Bracelet | 904L Stainless Steel |
Day-Date, Rolex, Uncategorized
Rolex Day-Date 36 President Platinum Ice Blue Roman Dial & Fluted Bezel 128236
Price range: $289.00 through $950.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.