| BRAND | Rolex |
|---|---|
| COLLECTION | Date-Just |
| MODEL | 116833W |
| GENDER | Unisex |
| MOVEMENT | Automatic Swiss 3235 Clean Factory |
| CASE SIZE | 41 mm |
| COLOR | Grey |
| DIAL TYPE | Analog |
| waterproof | 50m |
| Bracelet | 904L Stainless Steel |
| Box | Include Box & Papers |
DateJust, Rolex, Uncategorized
Rolex Datejust II Wimbledon Steel Silver Jubliee
Price range: $289.00 through $950.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.