| BRAND | Rolex |
|---|---|
| COLLECTION | Date-Just |
| MODEL | 278383CDJ |
| GENDER | Women’s |
| MOVEMENT | Automatic Swiss CAL.2236 |
| CASE SIZE | 28 mm |
| COLOR | Champagne |
| DIAL TYPE | Analog |
| waterproof | 50m |
| Bracelet | 904L Stainless Steel |
| Box | Include Box & Papers |
DateJust, Rolex, Uncategorized
Rolex Lady Datejust 28 Yellow Gold Diamond Dial Jubilee Steel
Price range: $289.00 through $950.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.