| BRAND | Rolex |
|---|---|
| SERIES | Day-Date |
| MODEL | 1118135CHSL |
| MOVEMENT | Swiss movement |
| CASE SIZE | 36mm |
| CASE MATERIAL | 904L Stainless |
| DIAL COLOR | Chocolate |
| GENDER | Unisex |
| QUALITY | Swiss Made |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| WATER RESISTANCE | 30m |
| FUNCTIONS | Date, Day, Hour, Minute, Second |
Day-Date, Rolex, Uncategorized
Rolex Day-Date 36mm President Chocolate Dial 18kt Everose Gold
Price range: $289.00 through $950.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|







Reviews
There are no reviews yet.