| BRAND | Rolex |
|---|---|
| COLLECTION | Date-Just |
| MODEL | 179384PDJ |
| GENDER | Women’s |
| MOVEMENT | Automatic Swiss Movement |
| CASE SIZE | 36 mm |
| COLOR | White |
| DIAL TYPE | Analog |
| waterproof | 50m |
| Bracelet | 904L Stainless Steel |
| Box | Include Box & Papers |
DateJust, DateJust Ladies 31mm, Rolex, Uncategorized
Rolex Datejust 36 Automatic White Dial Ladies Oyster Watch
Price range: $289.00 through $950.00
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|





Reviews
There are no reviews yet.