| BRAND | CARTIER |
|---|---|
| COLLECTION | Pasha |
| MODEL | W31074M7 |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 35 mm |
| CASE MATERIAL | Silver |
| BEZEL | Fixed |
| TYPE | Analog |
| GENDER | Ladies |
| QUALITY | Super Clone 1:1 |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 5ATM |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|
| BRAND | CARTIER |
|---|---|
| COLLECTION | Pasha |
| MODEL | W31074M7 |
| MOVEMENT | Automatic |
| CASE SIZE | 35 mm |
| CASE MATERIAL | Silver |
| BEZEL | Fixed |
| TYPE | Analog |
| GENDER | Ladies |
| QUALITY | Super Clone 1:1 |
| GLASS | Sapphire Crystal |
| Waterproof | 5ATM |
| Quality | 1:1 super clone, AAA – 3A, AAAAA – 5A |
|---|
Reviews
There are no reviews yet.